Noi nori ciudaţi au fost observaţi deasupra Acceleratorului de particule de la Geneva! S-a creat un portal prin care pot pătrunde fiinţe interdimensionale?


nori CERNVorbeam într-un articol publicat pe 13 mai 2016 (O formaţiune bizară de nori, sub forma unui cerc, s-a format zilele trecute deasupra Acceleratorului de particule de la Geneva! Ce ni se ascunde?) – deci, nu demult – despre o formaţiune bizară de nori care s-a format deasupra Acceleratorului de particule de la Geneva.

Precum am mai spus şi altă dată, Acceleratorul de particule CERN de la Geneva a fost controversat încă de la deschiderea sa, acum câţiva ani. Oficial, aici s-ar încerca descoperirea de către fizicieni a noi particule necunoscute, dar au existat voci care au sugerat faptul că sunt periculoase experimentele fizicienilor de acolo, care ar încerca de fapt aducerea în lumea noastră a “Văii întunecate”, o lume paralelă formată din materie întunecată, ce are puţin de-a face cu materia pe care noi o cunoaştem.

Dacă în luna mai 2016, s-a văzut pe radarul meteorologic de la Geneva o formaţiune bizară de nori, zilele trecute s-a petrecut ceva asemănător deasupra cerului unde se află CERN, aşa cum putem afla de pe un articol publicat pe site-ul freedomfightertimes.com.

În imaginea din acest articol, puteţi observa o furtună surprinsă de fotograful Joelle Rodrigue pe 24 iunie 2016, deasupra Acceleratorului de particule. Norul pare că se roteşte într-o mişcare circulară, iar unii martori spun că au văzut chiar o figură ciudată în norul fulgerat. Anul trecut au fost surprinse mai multe imagini în care se pot vedea chiar chipuri de demoni deasupra Acceleratorului. Se creează un portal către o altă dimensiune, prin care pot pătrunde fiinţe interdimensionale necunoscute în lumea noastră?

nori CERN 1

 


Lasă un comentariu