Această informaţie ar fi trebuit să fie secretă, dar, până la urmă, ea a „transpirat” şi în mass-media. Wayne Herschel, autorul cărţii „Înregistrările secrete”, are un prieten pe nume Judy Faltskog care este astrofizician şi lucrează pentru un observator astronomic care raportează direct la NASA. Wayne Herschel a scris pe pagina sa de Facebook următoarele:
Astronom NASA a primit un semnal inteligent de la câteva stele din apropiere. Toate radiotelescoapele din lume sunt îndreptate acum spre a descifra nişte semnale misterioase din frecvenţele radio şi în care s-a găsit un anumit cod. E vorba de semnalele provenite de la stelele Aldebaran (constelaţia Taurul, situată la 65 de ani-lumină de Pământ), Epsilon Eridani (situată la aproximativ 10,5 ani-lumină), Izar, Thuban (300 ani-lumină de Pământ) şi Proxima Centauri (4,2 ani-lumină distanţă). Toate aceste stele emit sunete nenaturale!
Aşteptăm să vedem pe viitor cum vor evolua lucrurile…
Din 2008, cercetam si cautam adevarul in domenii precum istoria, religia sau metafizica. Am publicat peste 15.000 de articole; munca este imensa, dar si costurile aferente sunt foarte mari. Publicitatea Google Adsense nu acopera toate costurile, iar pentru a continua munca si proiectul, avem nevoie de ajutorul vostru. Orice donatie conteaza, indiferent de suma. Toti banii stransi se vor duce catre acest proiect, dar si pentru cercetarea unor subiecte controversate din istorie, inclusiv cercetari genealogice. Va multumim din suflet!
DONATI prin PAYPAL:
DONATI prin CONT BANCAR (ING BANK):
- Cont LEI: RO53INGB0000999917643869
- Titular: ASOCIATIA GENIA - GENEALOGIE SI ISTORIE CUI:51669957
- Email: contact@genia.ro
- Nr.inregistrare Min.Justitiei: 1036/A/2025